Vzorky parfémů již za 35 Kč

Doprava nad 1500 Kč zdarma!

info@parisimo.cz
+420 704 037 747  (Po-Pa 9-14)

Jak si udržet parfém déle na sobě?

Parfém může být skvělým doplňkem každodenního života, ale pro mnoho lidí je výzvou udržet ho čerstvým a přítomným na pokožce po celý den. Pokud si chcete užít své oblíbené vůně déle, existují některé triky, které vám mohou pomoci. V tomto článku se podíváme na některé způsoby, jak si udržet parfém déle na sobě.

1. Vyberte si vhodné místo pro aplikaci parfému

Jak si udržet parfém déle na sobě?
Foto: freepic.diller / Freepik

Správná aplikace parfému je klíčová pro to, jak dlouho bude parfém přítomný na vaší pokožce. Vždy aplikujte parfém na suchou a čistou pokožku. Pokud jste právě vyšli z vody nebo se potíte, počkejte, než se vaše pokožka zcela osuší. Aplikujte parfém na pulzní body, jako jsou zápěstí, krk, za ušima a na hrudi. Tyto oblasti mají vyšší teplotu a pomohou parfému se rozvinout a udržet se déle.

2. Použijte hydratační krém

Jak si udržet parfém déle na sobě?
Foto: jcomp / Freepik

Pokud máte suchou pokožku, může být těžší udržet parfém déle na sobě. Proto je důležité používat hydratační krém, který pomůže vaší pokožce zůstat vlhká a parfém se bude lépe držet. Pokud však používáte krém s vůní, zvolte krém, který má podobnou nebo neutrální vůni, aby se parfém a vůně krému nesoutěžily.

3. Použijte parfém v kombinaci s dalšími produkty

Jak si udržet parfém déle na sobě?
Foto: Freepik

Mnoho značek parfémů nabízí řadu produktů, které jsou inspirovány stejnou vůní jako parfém. Například sprchový gel, tělové mléko nebo deodorant. Používání těchto produktů v kombinaci s parfémem může pomoci udržet vůni déle a také posílit její intenzitu.

4. Nanášejte parfém správně

Jak si udržet parfém déle na sobě?
Foto: marymarkevich / Freepik

Správný způsob nanášení parfému může pomoci udržet vůni déle. Neaplikujte parfém na oblečení, protože vůně může proniknout do vláken a držet se tam déle než na vaší pokožce. Také se vyhněte tření parfému po aplikaci, protože to může zničit molekuly vůně a snížit její intenzitu.

Na závěr

Když si chcete užít svou oblíbenou vůni po celý den, můžete si pomoci několika triky. Je důležité aplikovat parfém na suchou a čistou pokožku na pulzních bodech, používat hydratační krém a parfém v kombinaci s dalšími produkty. Správný způsob aplikace je také důležitý, protože tření parfému nebo aplikace na oblečení může ovlivnit intenzitu a délku trvání vůně. S těmito jednoduchými tipy si můžete užít svůj oblíbený parfém déle a být tak celý den svěží a vonící.

Rychlé doručení

Expedujeme každý pracovní den

Vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 14 dnů

Nejdříve zkuste

V nabídce máme odstřiky

Garance spokojenosti

Zákazníci milují naše parfémy

Přihlášení

Způsoby doručení

Vybrali jsme nejvýhodnější způsoby dopravy. Vyberte si dopravce, který Vám nejvíce vyhovuje. Na výběr máte doručení na adresu a nebo doručení do výdejního místa, které můžete navštívit kdykoliv se Vám to bude hodit.

Na dobírku lze platit pouze u doručení Zásilkovnou

 • PPL Parcel Shop 49 Kč

  Stačí si vybrat místo, které vám nejlépe vyhovuje, a zásilku si tam můžete vyzvednout kdykoliv v otevírací době. To vše bez nutnosti čekat na příjezd kurýra. Nelze platit na dobírku.

 • Výdejní místo Zásilkovna 66 Kč

  Stačí jen vybrat výdejní místo, které je pro vás nejvhodnější podle vzdálenosti od vašeho bydliště nebo pracoviště a vyzvednout balíček osobně. Balíček bude na vás čekat až 7 dní, přičemž v případě potřeby je možné termín prodloužit.

 • PPL Doručení na adresu 90 Kč

  S PPL můžete mít svoji zásilku doručenou přímo na vaši adresu. Kurýr vám zásilku přiveze až k vašim dveřím v dohodnutý čas. Nelze platit na dobírku.

 • Zásilkovna domů 99 Kč

  Zásilkovna zásilku doručí přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce.